



Портативна колонка Hoco HC16 Vocal Sports BT Speaker 5W*2 Red
Підключайтеся з легкістю
Хочете насолодитися музикою без зайвих дротів? Hoco HC16 оснащена передовим стандартом бездротового зв'язку 5.3, що забезпечує стабільне і якісне з'єднання з вашими пристроями. Тепер ви можете насолоджуватися чистим і приголомшливим звуком прямо у ваших руках. Крім того, акустика підтримує TF і USB, дозволяючи вам легко програвати музику з ваших флеш-накопичувачів або карт пам'яті. А завдяки вбудованому FM-приймачу ви також можете насолоджуватися радіо в будь-який час.
Ергономічний дизайн для зручності
Елегантний зовнішній вигляд робить акустику модною та приємною на дотик. Насолоджуйтесь музикою з комфортом і стилем з Hoco HC16.
Не бійтеся води
Насолоджуйтеся музикою навіть на відкритому повітрі. Hoco HC16 має водонепроникність IPX4, що означає, що вона захищена від водних бризок. Будьте впевнені, що ваша акустика прослужить вам довго і надійно, в будь-яких умовах.
Особливості:
- Міцний корпус
- Стильний дизайн, компактний розмір
- Зручне регулювання гучності
- Петелька для зручного перенесення, або закріплення колонки
- Підтримка MicroSD, USB, FM-Radio, AUX, TF-карта, TWS, Bluetooth
- Професійно налаштований звук вихідною потужністю 10W
Характеристики:
- Бренд: HOCO
- Модель: HC16
- Відтворення аудіо: AUX, Bluetooth, ТF-карти пам'яті, USB, FM
- Сумісність з Bluetooth: V5.3
- Динаміки: 45 мм*2
- Потужність: 5W*2
- Бездротовий діапазон: до 10 м
- Час відтворення: до 3 годин
- Час зарядки: 3 години
- Батарея: 1200mAh
- Розмір: 171.5 × 68 × 66 мм
- Вага: 348 г
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Формат акустики | Стерео |
| Сумарна потужність звуку | 10 Вт |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Чутливість | 90 дБ |
| Інтерфейси | micro USB, AUX-вхід, USB |
| Мінімальна частота | 120 Гц |
| Максимальна частота | 18000 Гц |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Підтримувані карти пам'яті | microSD, TF Card |
| Особливості | FM-приймач |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Червоний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Час автономної роботи | 3 годин |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 66 мм |
| Висота | 171.5 мм |
| Глибина | 66 мм |
| Вага | 0.348 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/Оплата | 100% предоплата |
| Комплектація: | Портативна колонка, інструкція, гарантійний талон. |
- Ціна: 599 ₴