




TP-LINK Tapo C645D KIT
Камера відеоспостереження з двома об'єктивами та сонячною панеллю
Подвійні об'єктиви 2K для широкого охоплення та точного зуму
Фіксований надширококутний об'єктив 2K 165° та телеоб'єктив 2K з функцією панорамування/нахилу для чіткого збільшення деталей. Незалежне керування об'єктивами забезпечує точний моніторинг.
Панорамне покриття двох зон одночасно
Фіксований ширококутний об'єктив охоплює одну зону, а об'єктив з функцією панорамування/нахилу забезпечує горизонтальний огляд 360° іншої зони.
Виявлення людей, транспортних засобів і домашніх тварин без передплати
Tapo C645D KIT точно ідентифікує людей, транспортні засоби та домашніх тварин, мінімізуючи помилкові сповіщення та непотрібні повідомлення.
Синхронізоване інтелектуальне відстеження
Коли ця функція увімкнена в додатку Tapo, об'єктив автоматично відстежує рух, виявлений фіксованою камерою, забезпечуючи комплексне спостереження, щоб ви ніколи не пропустили важливий момент.
Інтелектуальне фокусування одним дотиком
Торкніться будь-якої точки на ширококутному екрані в режимі реального часу, і камера миттєво наблизить і центрує зображення на цій точці. Чітко бачте важливі деталі для більш точного спостереження.
Достатньо одного налаштування
Всього 1 година сонячного світла забезпечує роботу камери протягом цілого дня. Акумуляторна резервна батарея ємністю 10 000 мА·год забезпечує до 4 місяців роботи без підзарядки, гарантуючи надійну роботу навіть під час тривалих періодів похмурої погоди.
Універсальні режими нічного бачення
Виберіть яскраве повнокольорове нічне бачення з прожекторами для детальної чіткості або перейдіть в інфрачервоний режим для непомітного енергоефективного спостереження навіть у повній темряві.
Двохдіапазонне Wi-Fi-з'єднання
Tapo C645D підтримує діапазони Wi-Fi 5 ГГц і 2,4 ГГц для швидкості та гнучкості діапазону. З'єднання 5 ГГц забезпечує швидше з'єднання на коротших відстанях, а з'єднання 2,4 ГГц – на більших відстанях.
Створена для довговічності
Завдяки класу захисту від атмосферних впливів IP65, Tapo C645D KIT стійка до дощу, пилу та снігу, забезпечуючи довговічність у будь-яких умовах.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TP-Link |
| Інтерфейси | |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Загальні | |
| Висота | 160 мм |
| Ширина | 132 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Немає |
| Compliance certificates | BSMI |
| Drilling template included | Да |
| International Protection (IP) код | IP65 |
| Siren noise level | 91.5 |
| Summary | TP-Link Tapo C645D KIT. Тип: IP-камера відеоспостереження, що Підтримується розміщення: Поза приміщенням, Технологія під'єднання: Бездротовий. Тип кріплення: Стель/стіна/стовп, Колір товару: Білий, Захисні можливості: Водонепроникний, Dustproof |
| USB-порт | Да |
| Wi-Fi | Так |
| Wi-Fi стандартов | 802.11a |
| Акумуляторна батарея | Да |
| Алгоритми шифрування даних | 128-bit AES |
| Аудіосистема | 2-смугова |
| Вага в пакованні | 1.75 |
| Відео виявлення руху | Да |
| Гвинти в комплекті | Да |
| Віртуальний помічник | Amazon Alexa & Google Assistant |
| Усього мегапікселів | 3 |
| Вбудована сирена | Да |
| Вбудовані колонки | Да |
| Вбудований жорсткий диск | Немає |
| Вбудований кардридер | Да |
| Гарантія | 24 місяці |
| Глибина | 82 мм |
| Діапазон відносної вологості під час зберігання | 0 - 90 |
| Діапазон відносної вологості під час експлуатації | 10 - 90 |
| Діапазон температур під час зберігання | -40 - 60 |
| Діапазон температур під час експлуатації | -20 - 45 |
| Дистанція нічного бачення | 10 |
| Ємність батареї | 10000 |
| Записування відео | Да |
| Захисні можливості | Dustproof |
| Інструкція | Да |
| Інфрачервоні хвилі | 850 |
| Класифікація людських і транспортних цілей | Да |
| Кнопка скидання параметрів | Да |
| Кількість камер | 1 |
| Кількість лінз | 2 |
| Компенсація фонового засвічення | Да |
| Максимальна роздільна здатність | 2304 x 1296 |
| Максимальна кількість встановлення діафрагми | 1.6 |
| Максимальний об'єм флешкарти | 512 |
| Мoдель | Tapo C645D KIT |
| Монтажні кронштейни в комплекті | Да |
| Нічне бачення | Да |
| Об`єм | 0.003225 |
| Погодостійкість | Да |
| Придушення шуму | Да |
| Підтримуване розміщення | Поза приміщенням |
| Підтримувані мобільні операційні системи | Android 10.0 |
| Підтримка керування зі смартфона | Да |
| Під'єднання Ethernet | Немає |
| Прогресивна розгортка | Да |
| Перегляд у реальному часі | Да |
| Розмір оптичного сенсора | 1/2.8 |
| Режим "день/ніч" | Да |
| Світлодіодні індикатори | Да |
| Сенсор руху | Да |
| Сенсор розсіяного світла | Да |
| Сумісні карти пам'яті | MicroSD (TransFlash) |
| Технологія батареї | Літій-іонна (Li-Ion) |
| Технологія під'єднання | Бездротовий |
| Технологія шумозаглушення | Придушення шумів 3D |
| Тип | IP камера відеоспостереження |
| Тип джерела живлення | Solar,Battery |
| Тип кріплення | Стель/стіна/стон/столб |
| Тип светодиода | Інфрачервоний |
| Тип сенсора | CMOS |
| Тип упаковки | Коробкова версія |
| Тривожний вхід/вихід | Да |
| Кут огляду об'єктива по вертикалі | 73, 30.6 |
| Кут огляду об'єктива по горизонталі | 137.6, 56.5 |
| Кут огляду об'єктива по діагоналі | 165.1, 65.5 |
| Керування нахилом камери | Да |
| Керування поворотом камери | Да |
| Функція наближення | Да |
| Колір товару | Білий |
| Цифровий зум | 10.8 |
| Частота зміни кадрів | 15 |
| Широкий динамічний діапазон (WDR) | Да |
- Ціна: 9 799 ₴




