




TP-LINK Tapo C615G KIT
Комплект камери спостереження 4G LTE з функцією панорамування/нахилу з живленням від сонячної панелі
Надійне 4G-з'єднання
Підключіть і працюйте з SIM-картою, ідеально підходить для місць, де немає постійного Wi-Fi.
Сонячна панель, не потребує обслуговування
Без зусиль контролюйте свій простір бездротовим способом з будь-якого місця, звільнившись від обмежень розеток.
Високоякісне 2K 3MP відео
Фіксуйте кожну деталь у кришталево чіткій роздільній здатності 2K, а вдосконалені алгоритми забезпечують ідеальну експозицію вдень і вночі.
Безкоштовне виявлення людей/тварин/транспортних засобів
Камера розпізнає людей, тварин і транспортні засоби, зменшуючи кількість помилкових тривог і непотрібних сповіщень.
360° AI Tracking
Камера забезпечує 360° візуальне покриття та точно ідентифікує і відстежує людей, домашніх тварин і транспортні засоби.
Кольорове нічне бачення
Побачте ніч у яскравих кольорах завдяки вбудованим прожекторам.
Безпечне локальне та хмарне зберігання
Зберігайте важливі моменти на картці microSD (до 512 ГБ) або підпишіться на Tapo Care для хмарного зберігання після 30-денного безкоштовного пробного періоду, щоб ніколи не втратити важливі записи.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TP-Link |
| Інтерфейси | |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Загальні | |
| Висота | 84.06 мм |
| Ширина | 130.88 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Немає |
| Compliance certificates | CE |
| Drilling template included | Да |
| International Protection (IP) код | IP65 |
| Siren noise level | 98.6 |
| Summary | TP-Link Tapo C615G KIT. Тип: IP-камера відеоспостереження, що Підтримується розміщення: Поза приміщенням, Технологія під'єднання: Бездротовий. Тип кріплення: Поток/стіна/стона, Колір товару: Білий, Формат: Dome. Кут огляду об'єктива по горизонталі: 84.4° |
| Wi-Fi | Немає |
| Автоматичне відстеження | Да |
| Акумуляторна батарея | Да |
| Алгоритми шифрування даних | SSL/TLS |
| Аудіосистема | 2-смугова |
| Вага | 451 |
| Вага в пакованні | 0.613 |
| Відео виявлення руху | Да |
| Усього мегапікселів | 3 |
| Вбудована підсвітка | Да |
| Вбудована сирена | Да |
| Вбудовані колонки | Да |
| Вбудований жорсткий диск | Немає |
| Вбудований кардридер | Да |
| Вхідна напруга мережі | 100 - 240 |
| Вихідна напруга постійного струму | 5 |
| Гарантія | 24 місяці |
| Глибина | 116.09 мм |
| Діапазон відносної вологості під час зберігання | 0 - 90 |
| Діапазон відносної вологості під час експлуатації | 10 - 90 |
| Діапазон температур під час зберігання | -40 - 60 |
| Діапазон температур під час експлуатації | -20 - 45 |
| Ємність батареї | 6700 |
| Інфрачервоні хвилі | 850 |
| Кнопка скидання параметрів | Да |
| Кількість камер | 1 |
| Кількість лінз | 1 |
| Максимальна роздільна здатність | 2304 x 1296 |
| Максимальна кількість встановлення діафрагми | 1.6 |
| Максимальний об'єм флешкарти | 512 |
| Мoдель | Tapo C615G KIT |
| Монтажний комплект | Да |
| Нічне бачення | Да |
| Хмарне керування | Да |
| Об`єм | 0.003225 |
| Придушення шуму | Да |
| Підтримуване розміщення | Поза приміщенням |
| Під'єднання Ethernet | Немає |
| Під'єднання до мобільної мережі | Да |
| Покоління мережі мобільного зв'язку | 4G |
| Прогресивна розгортка | Да |
| Розмір оптичного сенсора | 1/2.8 |
| Режим "день/ніч" | Да |
| Режими системи інтелектуального відеоспостереження | Human detection |
| Слот для SIM-картки | Да |
| Сумісні карти пам'яті | MicroSD (TransFlash) |
| Стандарт 4G | LTE-TDD & LTE-FDD |
| Технологія батареї | Літій-іонна (Li-Ion) |
| Технологія під'єднання | Бездротовий |
| Технологія шумозаглушення | Придушення шумів 3D |
| Тип | IP камера відеоспостереження |
| Тип SIM-картки | NanoSIM |
| Тип джерела живлення | AC,Battery,Solar |
| Тип кріплення | Стель/стіна/стон/столб |
| Тип светодиода | Інфрачервоний |
| Тип сенсора | CMOS |
| Кут огляду об'єктива по вертикалі | 44.3 |
| Кут огляду об'єктива по горизонталі | 84.4 |
| Кут огляду об'єктива по діагоналі | 100.6 |
| Керування нахилом камери | Да |
| Керування поворотом камери | Да |
| Фіксована фокусна відстань | 4 |
| Формат | Dome |
| Функція наближення | Да |
| Колір товару | Білий |
| Цифровий зум | 10.8 |
| Частота вхідного змінного струму | 50/60 |
| Широкий динамічний діапазон (WDR) | Да |
- Ціна: 6 899 ₴




