




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
TP-LINK EAP603-Outdoor
Точка доступу AX1800 Wi-Fi 6 для використання в приміщенні/на вулиці
Безшовний Wi-Fi 1,8 Гбіт/с зі швидкістю 6
574 Мбіт/с на 2,4 ГГц і 1201 Мбіт/с на 5 ГГц.
Дводіапазонне всеспрямоване покриття
Покриття на великій відстані до 300 м (984 фути).
Живлення від PoE+
Підтримує як 802.3at PoE, так і пасивний PoE (адаптер у комплекті).
Ідеально підходить для зовнішнього середовища
Захист від погодних умов IP65, блискавкозахист 6 кВ і надійний робочий діапазон від -40 °C до +70 °C.
Просте та швидке налаштування
Монтаж на стіну/стовп Omada SDN для налаштування в один клік
Розширені функції
Omada Mesh, безшовний роумінг та централізоване хмарне управління.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TP-Link |
| Користувальницькі характеристики | |
| 2,4 ГГц | Да |
| 5 ГГц | Да |
| 6 ГГц | Немає |
| Bluetooth | Так |
| Compliance certificates | CE |
| International Protection (IP) код | IP65, IP66 |
| Kолічність підтримуваних SSID | 16 |
| PoE адаптер у комплекті | Да |
| Summary | TP-Link Omada EAP603-Outdoor. 2,4 ГГц, 5 ГГц, Максимальна швидкість передавання даних: 1800 Мбіт/с. Алгоритми шифрування даних: EAP, EAP-FAST, EAP-GTC, EAP-MD5, EAP-PEAP, EAP-SIM, EAP-TLS, EAP-TTLS, PEAP, PPSK, SNMP, SSH,... |
| Алгоритми шифрування даних | EAP |
| Вага в пакованні | 0.93 |
| Висота | 69.7 мм |
| Гарантія | 60 місяців |
| Глибина | 207.5 мм |
| Гостьовий доступ | Да |
| Діапазон відносної вологості під час зберігання | 5 - 90 |
| Діапазон відносної вологості під час експлуатації | 10 - 90 |
| Діапазон постійної напруги | 42.5 - 57 |
| Діапазон температур під час зберігання | -40 - 70 |
| Діапазон температур під час експлуатації | -30 - 70 |
| Кількість антен | 4 |
| Кількість у палітрі | 0 |
| Кількість портів Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Коефіцієнт посилення антени (макс) | 5 |
| Коротка інструкція користувача | Да |
| Максимальна дальність поза приміщенням | 300 |
| Максимальна швидкість передавання даних | 1800 |
| Максимальна швидкість передавання даних (2,4 ГГц) | 573 |
| Максимальна швидкість передавання даних (5 ГГц) | 1201 |
| Максимальне споживання енергії | 4.8 |
| Мoдель | EAP603-OUTDOOR |
| Монтажний комплект | Да |
| Хмарне керування | Да |
| Об`єм | 0.003342 |
| Живлення через Ethernet (PoE) | Да |
| Підтримуваний тип Power over Ethernet (PoE) | Passive PoE |
| Розміщення | Pole,Wall |
| Швидкість передавання даних Ethernet LAN | 10 |
| Служба віддаленого під'єднання через телефонну лінію (RADIUS) | Да |
| Список контролю доступу (ACL) | Да |
| Стандарти мережі | IEEE 802.11a |
| Тип антени | Внутрішній і зовнішній |
| Тип спрямованості антени | Всеспрямований |
| Струм на вході | 0.36 |
| Керування через вебінтерфейс | Да |
| Фільтрація MAC-адрес | Да |
| Фільтрація за IP адресою | Да |
| Функція резервного копіювання | Да |
| Характеристики ідентифікатора SSID | Multiple SSIDs |
| Колір товару | Білий |
| Ширина | 230 мм |
- Ціна: 6 399 ₴