




TP-LINK Tapo C630 KIT
Комплект охоронної камери з сонячним живленням, що повертається та нахиляється
Сонячне заряджання, не потребує обслуговування
Без зусиль контролюйте свою територію бездротово з будь-якого місця, звільнившись від обмежень розеток.
Безкоштовне виявлення людей/тварин/транспортних засобів
Камера ідентифікує людей, тварин і транспортні засоби, зменшуючи кількість помилкових тривог і непотрібних сповіщень.
360° AI-відстеження
Камера забезпечує 360° охоплення і точно ідентифікує та відстежує людей, тварин і транспортні засоби. Чудова якість зображення 3K 5 МП: фіксуйте кожну деталь у роздільній здатності 3K, а вдосконалені алгоритми забезпечують ідеальну експозицію вдень і вночі.
Безперервна зйомка 24/7
Камера забезпечує безперервну зйомку 24/7 без використання джерела живлення постійного струму.
Яскраві кольори навіть вночі
Замість чорно-білих зображень камера пропонує повнокольорові зображення вночі за допомогою вбудованих прожекторів, забезпечуючи деталізацію в умовах низької освітленості.
Гнучкі варіанти зберігання
Виберіть між локальним сховищем microSD до 512 ГБ або безпечною хмарною службою Tapo Care для додаткової впевненості.
IP65, захист від атмосферних впливів
Забезпечує чудову водо- та пилонепроникність для використання на відкритому повітрі.
- Сонячне заряджання, не потребує обслуговування: без зусиль контролюйте свою територію бездротово з будь-якого місця, звільнившись від обмежень розеток
- Безкоштовне виявлення людей/тварин/транспортних засобів: камера ідентифікує людей, тварин і транспортні засоби, зменшуючи кількість помилкових тривог і непотрібних сповіщень
- 360° AI-відстеження: камера забезпечує 360° охоплення і точно ідентифікує та відстежує людей, тварин і транспортні засоби
- Чудова якість зображення 3K 5 МП: фіксуйте кожну деталь у роздільній здатності 3K, а вдосконалені алгоритми забезпечують ідеальну експозицію вдень і вночі
- Безперервна зйомка 24/7: камера забезпечує безперервну зйомку 24/7 без використання джерела живлення постійного струму
- Яскраві кольори навіть вночі: замість чорно-білих зображень камера пропонує повнокольорові зображення вночі за допомогою вбудованих прожекторів, забезпечуючи деталізацію в умовах низької освітленості
- Гнучкі варіанти зберігання: виберіть між локальним сховищем microSD до 512 ГБ або безпечною хмарною службою Tapo Care для додаткової впевненості
- IP65, захист від атмосферних впливів: забезпечує чудову водо- та пилонепроникність для використання на відкритому повітрі
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TP-Link |
| Інтерфейси | |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Загальні | |
| Висота | 84 мм |
| Ширина | 141 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Немає |
| Compliance certificates | BSMI |
| Drilling template included | Да |
| International Protection (IP) код | IP65 |
| Siren noise level | 78.9 |
| Summary | TP-Link Tapo C630 KIT. Тип: IP-камера відеоспостереження, що Підтримується розміщення: Поза приміщенням, Технологія під'єднання: Бездротовий. Тип кріплення: Стіна/стовп, Колір товару: Білий, Захисні можливості: Водонепроникний, Dustproof |
| USB-порт | Да |
| Wi-Fi | Так |
| Wi-Fi стандартов | 802.11b |
| Акумуляторна батарея | Да |
| Алгоритми шифрування даних | 128-bit AES |
| Аудіосистема | 2-смугова |
| Вага в пакованні | 0.613 |
| Відео виявлення руху | Да |
| Гвинти в комплекті | Да |
| Віртуальний помічник | Amazon Alexa & Google Assistant |
| Усього мегапікселів | 5 |
| Вбудована сирена | Да |
| Вбудовані колонки | Да |
| Вбудований жорсткий диск | Немає |
| Вбудований кардридер | Да |
| Гарантія | 24 місяці |
| Глибина | 128 мм |
| Діапазон відносної вологості під час зберігання | 0 - 90 |
| Діапазон відносної вологості під час експлуатації | 10 - 90 |
| Діапазон температур під час зберігання | -40 - 60 |
| Діапазон температур під час експлуатації | -20 - 45 |
| Дистанція нічного бачення | 16 |
| Ємність батареї | 6700 |
| Записування відео | Да |
| Захисні можливості | Dustproof |
| Інструкція | Да |
| Інфрачервоні хвилі | 850 |
| Інфрачервоний (ІК) фільтр з обмеженою смугою пропускання | Да |
| Класифікація людських і транспортних цілей | Да |
| Кнопка скидання параметрів | Да |
| Кількість камер | 1 |
| Максимальна роздільна здатність | 2880 x 1620 |
| Максимальна кількість встановлення діафрагми | 1.6 |
| Максимальний об'єм флешкарти | 512 |
| Мoдель | Tapo C630 KIT |
| Монтажні кронштейни в комплекті | Да |
| Нічне бачення | Да |
| Об`єм | 0.003225 |
| Погодостійкість | Да |
| Придушення шуму | Да |
| Підтримуване розміщення | Поза приміщенням |
| Підтримувані мобільні операційні системи | Android 10.0 |
| Підтримка керування зі смартфона | Да |
| Під'єднання Ethernet | Немає |
| Прогресивна розгортка | Да |
| Перегляд у реальному часі | Да |
| Розмір оптичного сенсора | 1/2.7 |
| Режим "день/ніч" | Да |
| Сенсор руху | Да |
| Сенсор розсіяного світла | Да |
| Сумісні карти пам'яті | MicroSD (TransFlash) |
| Технологія батареї | Літій-іонна (Li-Ion) |
| Технологія під'єднання | Бездротовий |
| Технологія шумозаглушення | Придушення шумів 3D |
| Тип | IP камера відеоспостереження |
| Тип джерела живлення | Battery,Solar |
| Тип кріплення | Стіна/стілб |
| Тип светодиода | Інфрачервоний |
| Тип сенсора | CMOS |
| Тип упаковки | Коробкова версія |
| Тривожний вхід/вихід | Да |
| Кут огляду об'єктива по вертикалі | 46 |
| Кут огляду об'єктива по горизонталі | 88 |
| Кут огляду об'єктива по діагоналі | 105.4 |
| Керування нахилом камери | Да |
| Керування поворотом камери | Да |
| Фіксована фокусна відстань | 4 |
| Формати стиснення відео | H.264 |
| Функція наближення | Да |
| Колір товару | Білий |
| Цифровий зум | 13.5 |
| Частота зміни кадрів | 15 |
| Широкий динамічний діапазон (WDR) | Да |
- Ціна: 5 799 ₴




