


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стельовий смарт-світильник Yeelight Arwen Ceiling Light 550C 598 mm 50 W 2700-6500 K Wi-Fi/BLE YLXD013-C White
Чарівне освітлення з Arwen Ceiling Light 550C
Yeelight Arwen Ceiling Light 550C пропонує безліч колірних варіацій із 16-мільйонною колірною підсвіткою, що дає змогу створити унікальну атмосферу в кожній кімнаті. Ви можете використовувати основне світло разом із декоративною підсвіткою для створення казкової атмосфери або ввімкнути їх окремо для додавання романтичного настрою.
Встановлення без клопоту
Завдяки запатентованому швидкозмінному кріпленню світильник Yeelight Arwen Ceiling Light 550C легко та швидко монтується. Це інноваційне рішення дає змогу легко закріпити основу світильника без зайвих зусиль і спеціальних інструментів.
Персоналізоване освітлення
Arwen Ceiling Light 550C пропонує регульовану яскравість і колірну температуру від 2700 до 6500 К, що дає змогу настроїти освітлення під будь-яку активність, чи то читання книги, чи то вечеря із сім'єю. Це гарантує, що у вас завжди буде ідеальне світло для кожної ситуації.
Режим місячного світла для нічної гармонії
Особливістю Arwen Ceiling Light 550C є режим місячного світла, який створює м'яке, комфортне світіння. Це ідеальний вибір для нічного освітлення, позаяк мінімізує напруження очей і створює заспокійливу атмосферу в кімнаті, яка ідеально підходить для відпочинку перед сном.
Високий індекс передавання кольору
Світильник Yeelight Arwen Ceiling Light 550C з індексом кольоропередавання (Ra) до 95 забезпечує точне відтворення кольорів під природним світлом. Це дає змогу точно та яскраво відтворювати кольори у вашому домі, роблячи кожен момент і кожен об'єкт живим і природним.
.jpg)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стиль виконання | Хай-тек |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | LED модуль |
| Тип цоколя | Немає цоколя |
| Потужність лампи | 50 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 50 |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Колір світіння | RGB (різнокольоровий) |
| Виробник | Yeelight |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Датчик руху | Ні |
| Потужність | 50 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело світла | LED module |
| Кут розсіювання | 100 град. |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Колірна температура | 6500K |
| Світловий потік | 4500 лм |
| Тип світильника | Накладний |
| Форма | Кругла |
| Колір плафона | Білий |
| Діммер | Так |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Можливість регулювання висоти | Ні |
| Тип кріплення | Планка |
| Форма плафона | Кругла |
| Тип | Світильник настінно-стельовий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 59.8 см |
| Ширина | 59.8 см |
| Діаметр | 59.8 см |
| Висота | 10.2 см |
| Вага | 2750 г |
| Додаткові характеристики | |
| Доставка/Оплата | 100% передоплата |
| Комплектація: | Стельовий смарт-світильник, інструкція, гарантійний талон |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження. |
| Під'єднання до смартфона | Пряме |
| Бездротовий зв'язок: | Wi-Fi |
| Тип управління | Пульт ДК, Керування смартфоном |
| Сумісність з системами управління | Apple HomeKit, Google Home, Yeelight App, Samsung SmartThings, Amazon Alexa |
- Ціна: 8 499 ₴