



Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
AC12G | Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) | Wi-Fi 5 (802.11ac) | Швидкість передачі даних WLAN (макс) 1167 Mbit/s | Ethernet WAN Так | DSL WAN Ні | Слот для SIM-карти Ні | Сумісність з 3G / 4G USB модемом Ні | Підключення Ethernet Так | Тип LAN Ethernet інтерфейсу Gigabit Ethernet | 4G Ні | 3G Ні | 4xКількість портів Ethernet LAN (RJ-45) | USB порт Ні | Слоти для карт пам’яті Ні | Мережевий адаптер в комплекті Так | Конструкція антени Зовнішній | Тип джерела живлення Постійний струм | Діапазон робочих температур 0 - 40 °C
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mercusys |
| Тип антени | Зовнішня |
| Загальні | |
| Висота | 32 мм |
| Ширина | 222 мм |
| Живлення | USB |
| Користувальницькі характеристики | |
| 3G | Немає |
| 4G | Немає |
| DHCP сервер | Да |
| DSL WAN | Немає |
| Ethernet WAN | Да |
| Summary | Mercusys AC12G. Wi-Fi діапазони: Дводіапазонний (2,4Гц/5Гц), Основний стандарт Wi-Fi: Wi-Fi 5 (802.11ac), Швидкість передавання даних WLAN (макс): 1167 Мбіт/с. Тип LAN Ethernet інтерфейсу: Гігабітний Ethernet, Швидкість передавання даних Ethernet LAN: 10 |
| USB-порт | Немає |
| WPS кнопки | Да |
| Wi-Fi діапазони | Дводіапазонний (2,4ГГц/5Гц) |
| Wi-Fi стандартов | 802.11a |
| Алгоритми шифрування даних | WPA2-PSK |
| Вага в пакованні | 0.79 |
| Висота паковання | 66 мм |
| Вихідна напруга | 9 |
| Гарантія | 36 місяців |
| Глибина | 140 мм |
| Глибина паковання | 288 |
| Діапазон відносної вологості під час зберігання | 5 - 90 |
| Діапазон відносної вологості під час експлуатації | 10 - 90 |
| Діапазон температур під час зберігання | -40 - 70 |
| Діапазон температур під час експлуатації | 0 - 40 |
| Динамічний DNS | Да |
| Кнопка скидання параметрів | Да |
| Код гармонізованої системи опису (HS) | 85176990 |
| Кількість антен | 4 |
| Кількість портів Ethernet LAN (RJ-45) | 4 |
| Конструкція антени | Зовнішній |
| Короткий посібник зі встановлення | Да |
| Маса брутто | 760 |
| Мoдель | AC12G |
| Потужність передавання | 20 |
| Об`єм | 0.006922 |
| Основний стандарт Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Переадресація портів | Да |
| Під'єднання Ethernet | Да |
| кабелі, що постачаються | LAN (RJ-45) |
| Сертифікація | CE, ROHS |
| Мережевий адаптер у комплекті | Да |
| Швидкість передавання даних Ethernet LAN | 10 |
| Швидкість передавання даних WLAN (друга смуга) | 867 |
| Швидкість передавання даних WLAN (макс) | 1167 |
| Швидкість передавання даних WLAN (перша смуга) | 300 |
| Слот для SIM-картки | Немає |
| Слот (і) для карти пам'яті | Немає |
| Сумісність із 3G/4G USB модемом | Немає |
| Тип LAN Ethernet-інтерфейс | Гігабітний Ethernet |
| Тип джерела живлення | Постійний струм |
| Тип продукту | Настільний маршрутизатор |
| Струм на виході | 0.85 |
| Колір товару | Чорний |
| Ширина паковання | 382 мм |
- Ціна: 1 399 ₴