

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Type Керований | Рівень свіча L3 | Підтримка Quality of Service (QoS) Так | Керування хмарним середовищем Так | Керування за допомогою веб-інтерфейсу Так | 24xКількість RJ-45 Ethernet портів для основного підключення | Тип RJ-45 Ethernet портів для основного підключення Gigabit Ethernet (10/100/1000) | 4xКількість слотів для SFP модулів | Консольний порт USB | Ні | Дзеркальне відображення порта Так | Комутаційна здатність 56 Гбіт/с | Пропускна здатність 41.6 Мп/с | Монтаж в стійку Так | Складений Ні | Формат 1U | Джерело енергоживлення Кабель змінного струму | Блок живлення в комплекті Так | Power over Ethernet (PoE) Так | Загальний обсяг Power over Ethernet (PoE) 370 Вт | Ширина 44 мм | Глибина 442 мм | Висота 268 мм | Вага 4200 г
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Summary | HPE Aruba Networking CX 6000 24p 10M/100M/1G Class4 PoE 4p SFP 1G 370W Switch. Комутаційна здатність: 56 Gbit/s. Живлення через Ethernet (PoE) |
| Вага в пакованні | 5.67 |
| Час очікування | 1 Gbps: 1.5 µSec |
| Вбудований процесор | Да |
| Вхідна напруга мережі | 200 - 240 |
| Гарантія | 36 місяців |
| Діапазон температур під час експлуатації | 0 - 45 |
| Кількість у палітрі | 0 |
| Комутаційна здатність | 56 |
| Мoдель | Aruba Networking CX 6000 24p 10M/100M/1G Class4 PoE 4p SFP 1G 370W Switch |
| Загальний об'єм Power over Ethernet (PoE) | 370 |
| Об`єм | 0.0311 |
| Оперативна пам'ять | 4096 |
| Пам'ять і процесор | CPU: Dual-core Arm Cortex-A9 @ 1016 MHz Memory: 4 GB DDR3 Flash: 16 GB eMMC |
| Живлення через Ethernet (PoE) | Да |
| Порти введення/виведення | 24 x 10/100/1000BASE-T Class 4 PoE ports 4 x 1 G SFP ports Supports PoE Standards IEEE 802.3af, 802.3at 1 x USB-C console port 1 x USB Type-A host port |
| Пропускна здатність | 41.6 |
| Тип пам'яті | DDR3-SDRAM |
| Повідомлення про енергоспоживання | Max. Power (w/o PoE): 26.5W Max. Power (w/ PoE): 409W |
| Керування продуктивністю | Management flexibility with support for HPE Aruba Networking Central, easy-to-use Web GUI, CLI, and HPE Aruba Networking Switch Multi-Edit Software |
- Ціна: 146 999 ₴