




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
A290 | ПК | Tower | Білий | Матеріал Сталь SPCC/Загартоване скло | Supported mainboards ATX/ITX/Mini-ATX | Розміри жорсткого диска, які підтримуються 3.5 "
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Darkflash |
| Слоти розширення | 7 шт. |
| Форм-фактор | ATX |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 433 мм |
| Ширина | 190 мм |
| Глибина | 320 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Summary | darkFlash A290. Формат: Tower, Тип: ПК, Колір товару: Білий. Встановлені вентилятори (передня панель): 2x 120 mm, Встановлені вентилятори (задня панель): 1x 120 mm, Встановлені вентилятори (верхня панель): 2x 120 mm |
| Вага в пакованні | 5 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Кількість 2.5" слотів | 1 |
| Кількість 3.5" відсіків | 1 |
| Кількість портів USB 2.0 | 1 |
| Кількість портів USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A | 1 |
| Максимальна висота кулера процесора | 160 |
| Матеріал | Загартоване скло |
| Мoдель | A290 |
| Об`єм | 0.075735 |
| Підтримувані розміри жорсткого диска | 3.5 |
| Підтримувані розміри переднього радіатора | 240 |
| Підтримувані форм-фактори материнської плати | ATX |
| Підтримуються верхні розміри радіаторів | 240 |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип | ПК |
| Встановлені вентилятори (задня панель) | 1x 120 mm |
| Встановлені вентилятори (передня панель) | 2x 120 mm |
| Формат | Tower |
| Колір товару | Білий |
| форм-фактор маточиного диска | 2.5" |
- Ціна: 1 699 ₴
