




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
120 мм | Тип Вентилятор | Підходяще розташування Корпус комп'ютера | Швидкість обертання (макс.) 1200 об/хв | Рівень шуму (висока швидкість) 30 дБ | Максимальний потік повітря 65 фут³/хм | Тип підшипника Підшипник ковзання з гвинтовою нарізкою | Colour Білий | Світлодіодна підсвітка Так | Колір освітлення Мульті
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Darkflash |
| Діаметр вентилятора | 120 мм |
| Призначення | Для корпусу |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 120 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Глибина | 25 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED current | 0.48 |
| Summary | darkFlash INF24R. Тип: Вентилятор, Діаметр вентилятора: 12 cm, Швидкість обертання (мін.): 600 RPM, Швидкість обертання (макс.): 1600 RPM, Максимальний тиск повітря: 0,85 mmH2O, Тип підшипника: Підшипник ковзання з гвинтовим нарізом. Ширина: 120 mm |
| Антивібраційна система | Да |
| Вага в пакованні | 0.5 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Кількість в упаковці | 3 шт. |
| Кількість лопатей вентилятора | 7 |
| Максимальний тиск повітря | 0.85 |
| Максимальний повітряний потік | 65 |
| Мoдель | INF24R |
| Напрацювання на відмову (MTTF) вентилятора | 30000 |
| Об`єм | 0.001 |
| Відповідне розташування | Корпус комп'ютера |
| Пульт дистанційного керування | Да |
| Реверсивне лезо | Да |
| Світлодіодна підсвітка | Да |
| Сила струму вентилятора | 0.1 |
| Швидкість обертання (макс.) | 1600 |
| Швидкість обертання (мін.) | 600 |
| Тип | Вентилятор |
| Тип підшипника | Підшипник ковзання з гвинтовою нарізкою |
| Тип упаковки | Коробкова версія |
| Рівень шуму (висока швидкість) | 26 |
| Рівень шуму (низька швидкість) | 18 |
| Колір освітлення | Мульти |
| Колір товару | Білий |
- Ціна: 1 099 ₴


