




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
120 мм | Тип Liquid cooling kit | Сумісні сокети процесорів Socket SP5 | Підходяще розташування Процесор | Максимальний потік повітря 77 фут³/хм | Повітряний потік 131 м³/год | Підтримка широтно-імпульсної модуляції (ШІМ) Так | Тип підшипника Fluid Dynamic Bearing (FDB) | Швидкість обертання вентилятора (макс) 3000 об/хв | Colour Чорний | Матеріал радіатора Алюміній | Матеріал опорної плити Мідний | Кількість вентиляторів 3 вентилятор(и) | Матеріал теплообмінних пластин Мідний | Конектор вентилятору 3-pin/4-pin | Висота радіатора 38 мм | Вага 2.15 kg
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Arctic |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Діаметр вентилятора | 120 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Summary | ARCTIC Liquid Freezer WS360-SP5. Тип: Liquid cooling kit, Діаметр вентилятора: 12 cm, Повітряний потік: 131 m3/h, Максимальний тиск повітря: 6,9 mmH2O, Тип підшипника: Fluid Dynamic Bearing (FDB). Колір товару: Чорний |
| Вага | 2150 |
| Вага в пакованні | 2.73 |
| Внутрішній діаметр трубки | 6 |
| Повітряний потік | 131 |
| Висота радіатора | 38 |
| Висота паковання | 154 мм |
| Гарантія | 72 місяці |
| Глибина радіатора | 398 |
| Глибина паковання | 431 |
| Діаметр трубки | 12.4 мм |
| Довжина трубки | 450 |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Кількість вентиляторів | 3 |
| Конектор вентилятора | 3-pin/4-pin |
| Максимальний тиск повітря | 6.9 |
| Максимальний повітряний потік | 77 |
| Маса брутто | 2600 |
| Матеріал опорної плити | Мідний |
| Матеріал теплообмінних пластин | Мідний |
| Мoдель | WS360-SP5 |
| Напруга вентилятора | 12 |
| Напруга насоса | 12 |
| Об`єм | 0.012 |
| Підтримувані сокети процесорів | Socket SP5 |
| Підтримка широтно-імпульсної модуляції (ШІМ) | Да |
| Відповідне розташування | Процесор |
| Розміри вентилятора (Ш х Г х В) | 120 x 120 x 25 |
| Сила струму вентилятора | 0.33 |
| Сила тока насоса | 350 |
| Швидкість обертання вентилятора (макс) | 3000 |
| Швидкість обертання вентилятора (мін) | 600 |
| Швидкість двигуна насоса (макс) | 3000 |
| Швидкість двигуна насоса (мін) | 800 |
| Тип | Liquid cooling kit |
| Тип підшипника | Fluid Dynamic Bearing (FDB) |
| Тип упаковки | Коробкова версія |
| Колір товару | Чорний |
| Ширина радіатора | 120 |
| Ширина паковання | 156 мм |
- Ціна: 10 199 ₴