


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ігрова поверхня Endgame Gear MPC-1200 Cordura Black
Це високоякісний і надійно виготовлений ігровий килимок для миші, призначений для вимогливих геймерів і розроблений спеціально для використання на турнірах з eSports. Його повністю чорна поверхня з матеріалу CORDURA вирізняється підвищеною міцністю, стійкістю до забруднень і водовідштовхувальними властивостями, а також забезпечує відмінне ковзання. Нижня сторона ігрового килимка виготовлена з натурального каучуку, що гарантує високу стійкість до ковзання.
| Основні | |
|---|---|
| Ширина | 1200 мм |
| Товщина | 3 мм |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Summary | Endgame Gear MPC1200. Ширина: 1200 mm, Глибина: 600 mm. Колір товару: Чорний, Забарвлення покриття: Одноколірний, Матеріал: Прогумований, Ігрова поверхня |
| Вага в пакованні | 1.88 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Глибина | 600 мм |
| Ігрова поверхня | Да |
| Кількість у палітрі | 0 |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Матеріал | Прогумований |
| Об`єм | 0.006338 |
| Подушка для зап'ястя | Немає |
| Забарвлення покриття | Одноколірний |
| Колір товару | Чорний |
- Ціна: 2 799 ₴