


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ігрова поверхня Endgame Gear MPC-450 Cordura Blue
З моделлю MPC450 компанія Endgame Gear пропонує високоякісний ігровий килимок для миші, створений для вимогливих геймерів і розроблений спеціально для використання на турнірах з eSports. Його темно‑синя поверхня з матеріалу CORDURA вирізняється особливою міцністю, стійкістю до забруднень і водовідштовхувальними властивостями, а також забезпечує відмінні ковзальні характеристики. Нижня частина ігрового килимка виготовлена з натурального каучуку, що гарантує високий рівень стійкості до ковзання.
| Основні | |
|---|---|
| Ширина | 450 мм |
| Товщина | 3 мм |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Summary | Endgame Gear MPC450. Ширина: 450 mm, Глибина: 400 mm. Колір товару: Синій, Забарвлення покриття: Одноколірний, Матеріал: Прогумований, Ігрова поверхня |
| Вага в пакованні | 0.68 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Глибина | 400 мм |
| Ігрова поверхня | Да |
| Кількість у палітрі | 0 |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Матеріал | Прогумований |
| Об`єм | 0.002415 |
| Подушка для зап'ястя | Немає |
| Забарвлення покриття | Одноколірний |
| Колір товару | Синій |
- Ціна: 899 ₴