



Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
MERCUSYS AC1200
Дводіапазонний Wi‑Fi маршрутизатор
- Підтримує наступне покоління Wi-Fi 802.11ac
- Швидкість Wi-Fi до 1200 Мбіт/с для онлайн-ігор і плавного перегляду відео
- 4 зовнішні антени для широкого покриття Wi-Fi мережі
- Гостьова мережа забезпечує надійний доступ до Wi-Fi для гостей будинку або в офісі
- Легке налаштування - зручний веб-інтерфейс для швидкого налаштування підключення
- Підтримка IPTV і IPv6
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mercusys |
| Тип антени | Зовнішня |
| Користувальницькі характеристики | |
| 10/100M | 4 |
| IEEE 802.11ac | Да |
| IEEE 802.11b | Да |
| IEEE 802.11g | Да |
| IEEE 802.11n | Да |
| IEEE 802.3 | Да |
| IEEE 802.3u | Да |
| Аксесуари в комплекті | Power adapter, Quick installation guide, Ethernet cable |
| Вага без паковання | 0.5 |
| Вага в пакованні | 0.77 |
| Гарантія | 36 місяців |
| Діапазон частот | 2.390 ~ 2.4835GHz, 5.150 ~ 5.825GHz |
| Кількість антен | 4 |
| Коефіцієнт посилення | 5 |
| Максимальна швидкість | 1167 |
| Мoдель | AC12 |
| Потужність вихідного сигналу | 20 |
| Об`єм | 0.007714 |
| Порти LAN/WAN | 1 |
| Розмір | 222 x 140 x 32mm |
| Тип пристрою | Бездротовий роутер |
| Вимоги до електроживлення | 9VDC/0.85A |
- Ціна: 1 099 ₴