




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
120 мм | Тип Air cooler | Сумісні сокети процесорів LGA 1150 (Socket H3)/LGA 1151 (Socket H4)/LGA 1155 (Socket H2)/LGA 1156 (Socket H)/LGA 1200 (Socket H5)/LGA 1700/LGA 1851/Socket AM4/Socket AM5 | Підходяще розташування Процесор | Швидкість обертання (макс.) 1800 об/хв | Рівень шуму (висока швидкість) 31 дБ | Максимальний потік повітря 70 фут³/хм | Тип підшипника Гідравліка | Colour Чорний | Кількість вентиляторів 2 вентилятор(и) | 6xКількість теплових трубок | Конектор вентилятору 4-pin | Споживча потужність (типічна) 3 Вт | Номінальний струм 0.25 А | TDP 250 Вт | Вага 1.08 kg
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 160 мм |
| Ширина | 134 мм |
| Глибина | 139 мм |
| Основні | |
| Діаметр вентилятора | 120 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Summary | Ocypus Delta A62 EX Digital. Тип: Air cooler, Діаметр вентилятора: 12 cm, Швидкість обертання (мін.): 600 RPM, Швидкість обертання (макс.): 1800 RPM, Максимальний тиск повітря: 1,7 mmH2O, Тип підшипника: Гідравліка. Ширина: 134 mm, Глибина: 139 mm |
| TDP | 250 |
| Вага | 1083 |
| Вага в пакованні | 1.3 |
| Гарантія | 24 місяці |
| Діаметр теплових трубок | 6 |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Кількість вентиляторів | 2 |
| Кількість теплових трубок | 6 |
| Конектор вентилятора | 4-контактний |
| Максимальний тиск повітря | 1.7 |
| Максимальний повітряний потік | 70 |
| Номінальна напруга | 12 |
| Номінальний струм | 0.25 |
| Об`єм | 0.01 |
| Підтримувані сокети процесорів | LGA 1150 (роз'єм H3) |
| Відповідне розташування | Процесор |
| Споживана потужність (у звичайному режимі) | 3 |
| Швидкість обертання (макс.) | 1800 |
| Швидкість обертання (мін.) | 600 |
| Тип | Air cooler |
| Тип підшипника | Гидравлика |
| Рівень шуму (висока швидкість) | 31 |
| Колір товару | Чорний |
- Ціна: 2 399 ₴




