




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Корпусний вентилятор OCYPUS 120MM DELTA F12 WH (DELTA-F12-WH1NM00X-GL)
- Легке встановлення та підключення.
- Мінімалістичний дизайн із фірмовим золотим кільцем та подвійною поліровкою для стильного вигляду.
- Аеродинамічна конструкція забезпечує високу швидкість потоку повітря.
- PWM-керування: регулюйте швидкість вентилятора відповідно до конкретних вимог.
- Конструкція з демпфуванням вібрацій для більш тихої роботи.
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Білий |
| Призначення | Для корпусу |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага без паковання | 0.135 |
| Вага в пакованні | 0.143 |
| Повітряний потік | 73 |
| Гарантія | 24 місяці |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Макс. рівень шуму | 29 |
| Мoдель | DELTA-F12-WH1NM00X-GL |
| Об`єм | 0.001 |
| Живлення від материнської плати | 4-pin |
| Розмір | 120*120*25mm |
| Розмірна група вентилятора | 120 мм |
| Швидкість вентилятора | 500~2000±10%RPM |
| Тип підшипника вентилятора | Hydraulic |
| Електричні параметри | |
| Споживана потужність | 2.4 Вт |
- Ціна: 399 ₴