




Фільтр для робота-пилососа Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop P Filter для моделей Xiaomi Mi Vacuum Mop P SKV4120TY
Робот-пилосос Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop P використовує фільтр з 11-ти шарової системою фільтрації, що сприяє високоефективної очистки повітря не менше 99.2%. Фільтр активно перешкоджає запиленню і захищає від вторинного забруднення. Крім цього, перший шар має тонкий нейлоновий фільтр, що захищає фільтр від забруднення і підвищує термін його ефективності.
Цілісна форма
Дизайн фільтра становить єдину форму, що дозволяє витягнути/вставити фільтр одним натисненням для зручного промивання пилозбірника.
Забороняється мити сам фільтр.
Використання поліуретанового герметика у фільтрі з матеріалу на основі етилен-пропіленового каучуку в повітроводі дозволяє домогтися чудову герметичність і нульових втрат в силі потоку повітря.
Набір повністю сумісний з роботами-пилососами:
- Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop P White
- Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop P Black
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип аксесуара | Повітряний фільтр |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Комплектація | Фільтр для робота-пилососа, Гарантійний талон |
| Додатково: | |
| Доставка/Оплата | Передоплата 92 грн. + 1% |
- Ціна: 399 ₴
