




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Багатофункціональний ліхтар HOTO Flashlight Duo QWSDT002 White
HOTO — універсальний акумуляторний ліхтар із двома типами освітлення для різних задач. Модель оснащена основним спрямованим світлом і бічною LED-панеллю, що дозволяє використовувати ліхтар як для дальнього освітлення, так і як джерело м’якого розсіяного світла. Підходить для використання вдома, у майстерні, під час подорожей або на природі.
Переваги
- Два режими освітлення: спрямований і розсіяний
- Кілька рівнів яскравості
- Рівномірний світловий потік
- Зарядка через USB Type-C
- Компактний та міцний корпус
- Зручний для транспортування
Характеристики
- Тип: акумуляторний ліхтар
- Джерело світла: LED
- Зарядка: USB Type-C
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HOTO |
| Країна виробник | Китай |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Матеріал корпусу | Пластик, Алюмінієвий сплав |
| Потужність лампи | 3.6 Вт |
| Світловий потік | 1000 лм |
| Дальність світлового променя | 210 м |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Тип заряду | Type-C |
| Час роботи | 65 годин |
| Колір | Білий |
| Вага | 194 г |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип діода | SMD |
| Тип ліхтаря | Ручний |
| Стан | Новий |
| Довжина | 197 мм |
| Колірна температура | 6500K |
| Ємність акумулятору | 3200 мАг |
| Ступінь захисту, IP | IPX4 |
| Час заряду акумулятора | 2.5 годин |
| Додаткові характеристики | |
| Доставка/Оплата | 100% перероблення |
| Комплектація | Многофункциональный фонарь, инструкция, гарантийный талон |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження. |
| Розміри: | 35 x 35.9 x 197 мм |
- Ціна: 3 499 ₴




