




UBIQUITI UACC-ETH-SP-PRO
Надійний захист для зовнішніх мереж
UBIQUITI UACC-ETH-SP-PRO — це професійний засіб захисту Ethernet-мереж від імпульсних перенапруг та електростатичних розрядів. Пристрій створений спеціально для використання у зовнішніх інсталяціях, де обладнання найбільш вразливе до атмосферних явищ, таких як грози чи перепади напруги. Завдяки цьому рішенню зменшується ризик пошкодження дорогого обладнання та забезпечується стабільна робота мережі.
Високий рівень захисту
Захист розрахований на струм розряду до 20 кА, що забезпечує надійне екранування навіть у разі потужних ударів блискавки. Це робить UACC-ETH-SP-PRO оптимальним рішенням для підприємств, інтернет-провайдерів чи приватних користувачів, які будують високошвидкісні зовнішні мережі.
Сумісність з високошвидкісними з’єднаннями
Пристрій підтримує роботу з мережами до 10 Гбіт/с, тому він повністю відповідає вимогам сучасних Ethernet-рішень. Це означає, що навіть при використанні обладнання нового покоління захист не стане вузьким місцем у системі.
Проста інтеграція в інфраструктуру
UACC-ETH-SP-PRO оснащений двома пасивними RJ45-портами із захистом від перенапруг. Його можна легко інтегрувати у вже існуючу мережу, використовуючи стандартні кабелі Ethernet. Установка займає лічені хвилини й не потребує спеціальних навичок чи додаткового обладнання.
Надійність у будь-яких умовах
Пристрій має компактний корпус розміром 91 × 61 × 32.5 мм і може працювати в широкому діапазоні температур від -30 до +65 °C. Білий колір та міцна конструкція гармонійно поєднуються з іншим зовнішнім обладнанням. Таке рішення ідеально підходить для монтажу на стовпах, стінах чи дахах будівель, де потрібна максимальна стійкість до кліматичних умов.
UBIQUITI UACC-ETH-SP-PRO — це ефективний і простий у використанні захист для зовнішніх високошвидкісних Ethernet-мереж, що допомагає зберегти працездатність обладнання навіть у найскладніших умовах.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ubiquiti |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага без паковання | 0.095 |
| Вага в пакованні | 0.19 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діапазон робочих температур | -30 — 65° C |
| Кількість у палітрі | 0 |
| Мoдель | UACC-ETH-SP-PRO |
| Об`єм | 0.000693 |
| Розмір | 91 x 61 x 32.5 мм |
- Ціна: 1 199 ₴