


Описание
Характеристики
Информация для заказа
P12 PWM PST A-RGB
Semi-passive 120 mm Case Fan with digital A-RGB
The P12 PWM PST A-RGB 0dB has 12 digital A-RGB LEDs in the fan scar. These can be controlled independently of each other and are compatible with the common A-RGB standards of leading motherboard manufacturers. The fan can thus be fully illuminated directly via the A-RGB mainboard connector or via an external controller and synchronised with the illumination of other hardware.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Arctic |
| Цвет | Черный |
| Назначение | Для корпуса |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес без упаковки | 0.131 |
| Вес в упаковке | 0.159 |
| Воздушный поток | 48.8 |
| Гарантия | 72 месяца |
| Мoдель | P12 PWM PST A-RGB |
| Объем | 0.00047 |
| Питание от материнской платы | 4-pin |
| Размер | 120x120x25mm |
| Размерная группа вентилятора | 120мм |
| Скорость вентилятора | 0 - 2000 rpm |
| Тип подшипника вентилятора | Fluid |
- Цена: 599 ₴