
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Tapo C325WB Hot Buys
ColorPro Outdoor Security Wi-Fi Camera
- ColorPro Night Vision-Provides professional protection by revealing bright-color images without any spotlights even in ultra-low light conditions. Feel its superiority and experience daylight clarity during pitch-black nights.
- F1.0 Super-Aperture Lens & 1/1.79''Large Sensor-An F1.0 super-aperture lens captures 4× more the amount of light than F2.0 while the 1/1.79'' sensor has a larger target surface and higher sensitivity than normal 1/2.7'' sensors. Both are key to rendering colors under ultra-low light conditions.
- 2K QHD Live View-Tapo C325WB adopts a 2688×1520 resolution, capturing sharper images with 2× more pixels than 1080p.
- Person/Animal/Vehicle Detection-Smart AI identifies people, animals, and vehicles, notifying users as needed‡. All are provided for free.
- Customizable Motion Detection-Set up activity zones or boundaries and receive instant notifications anytime when motion is detected in your customized zones.
- Secure Local and Cloud Storage-Save recorded video to a microSD card(up to 512 GB)†or by using Tapo Care cloud storage services**.
- Weatherproof-Offers excellent waterproof and dustproof performance for outdoor scenarios.
- Wireless/Wired Networking-Connect the camera to your network through Ethernet or Wi-Fi for more flexible installation.
- Wide Field of View-A wide FOV up to 127° provides a larger detection range covering more space, enabling you to focus on more vital areas.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | TP-Link |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| IEEE 802.11 b/g | Да |
| IEEE 802.11n | Да |
| Беспроводные соединения | WLAN |
| Вес без упаковки | 0.2 |
| Вес в упаковке | 0.605 |
| Гарантия | 24 месяца |
| Данные объектива | F/NO: 1.0±5%; Focal Length: 4.58mm±5% |
| Диапазон рабочих температур | -20℃~45℃ |
| Дизайн | Bullet |
| Матрица | 1/1.79“ |
| Микрофон | Да |
| Мoдель | TAPO C325WB |
| Объем | 0.004013 |
| Параметры питания | другие |
| Размер | 148.7 x 137.9 x 90.4 mm |
| Разрешение | 4 |
| Требования к электропитанию | 9.0V/0.6A (DC Power) |
| Угол обзора | 127 |
| Фокусное расстояние | 4.1 - 12мм |
- Цена: 5 199 ₴