




Oyeet S2 (Red)
Vortex Shaker Bottle
The newly designed vortex system provides a more efficient way to mix your protein and nutrition shakes in just seconds. The 316 surgical-grade stainless steel whisk ensures safe and durable use for years to come.
Purest Taste
Made from medical-grade Tritan (Eastman) plastic, the shake bottle is stain and odor-resistant, BPA and phthalate-free. All silicone parts are also food-grade and FDA approved, ensuring safety and purity.
One Hand Open & Lock
Simply touch to open the lid for convenience. Push the locker up to secure the spout. The leakproof and dustproof drinking spout ensures safety during outdoor sports.
Silicone Protection
The sports bottle is thickened for durability and features a 3mm thick silicone sleeve for a secure grip. A portable handle on the lid allows for easy carrying even when your hands are full.
Perfect Size to Go
Fits in most cup holders. The shaker is ideal for individual supplement use with its 18oz capacity. With silicone protection, it's durable enough for camping, biking, or any outdoor activities.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Oyeet |
| Потребляемая мощность | 60 Вт |
| Цвет | Черный |
| Материал | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Аксессуары в комплекте | Massager; Attachments (4 pcs.); Bag; Charger; Instruction manual |
| Батарея | AAA x3 |
| Вес без упаковки | 0.59 |
| Вес в упаковке | 0.373 |
| Вид массажа | Вибромассаж |
| Вид массажера | Массажный пистолет |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Главный материал | Силикон |
| Дисплей | LED |
| Дополнительные характеристики | Автоотключение; Режим турбо массажа; Скорость: 1600-3200 ударов в минуту; Четыре скорости + автоматическая регулировка скорости |
| Доступны руководства | English |
| Класс | Домашние |
| Конструкция | Горизонтальные |
| Максимальная нагрузка | 130 кг |
| Максимальная скорость | 14 км/ч |
| Материал платформы | Закаленное стекло |
| Минимальная скорость | 1 км/ч |
| Мoдель | BS-OY01 |
| Мощность двигателя | 3 |
| Назначение | Для поясницы |
| Объем | 0.01066 |
| Показания дисплея | Время |
| Приложение | ZWIFT |
| Размер | 1255 x 758 x 1087 мм |
| Размер беговой дорожки | 1050 x 420 мм |
| Размер в сложенном состоянии | 1327 x 758 x 145 мм |
| Тип | Электрические |
| Тип весов | Электронный |
| Функции | Измерение в килограммах |
| Электропитание | От аккумулятора |
- Цена: 6 999 ₴




