




Рюкзак Tigernu T-B3142 17" Silver Grey
Якісний і стильний рюкзак Tigernu T-B3142 призначений для повсякденного використання, ідеально за розмірами підходить для міських умов або подорожей. В основному відділенні використовується оригінальна подвійна блискавка, яка забезпечує розподіл критичного навантаження під час експлуатації рюкзака і захищає від вологи в сиру погоду або під час дощу. Також, у фірмовому рюкзаку Tigernu є наявність відсіку для ноутбука розміром до 17". Безліч кишень дозволяє розкласти всі речі на свої місця, що робить приємним використання рюкзака щодня, а також кілька прихованих відділень, призначених для документів та інших цінних речей.
Рюкзак виготовлений з якісної фірмової тканини – щільний зносостійкий нейлон, що володіє водовідштовхувальними властивостями, стійкістю до порізів і розривів.
Всі елементи рюкзака Tigernu, що несуть навантаження, додатково посилені, що дозволяє витримувати величезну вагу навіть у разі активного використання.
Спинка рюкзака Tigernu виготовлена зі спеціально спіненого матеріалу з ефектом пам'яті MEMORY FOAM, щоб рівномірно розподілити навантаження на спину для комфортного використання.
ОСОБЛИВІСТЬ:
- подвійна блискавка з підвищеною міцністю і захистом від попадання вологи
- кількість відділень: 7
- потайна кишеня
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tigernu |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Доросла |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Міський |
| Об`єм | 28 л |
| Матеріал | Нейлон |
| Колір | Сірий |
| Глибина | 14 см |
| Висота | 48 см |
| Ширина | 30 см |
| Вага | 1100 г |
| Стан | Новий |
| Тип застібки | Блискавка |
| Діагональ екрана ноутбука | 17" |
| Кріплення на візок | Да |
| Плечовий ремінь | Немає |
| Страхувальний ремінець | Немає |
| Кількість відділень | 5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація: | Рюкзак |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження |
| Доставка/Оплата | Предоплата 100% |
- Ціна: 1 799 ₴